Kargo ve Taşıma Bilgileri

  •               Kargo ve Taşıma Bilgileri

Sitenizde kapıda ödeme var mıdır? Evet


 www.marklaw.com.tr sitemizden alacağınız tüm ürünleri kapıda ödemeli olarak alabilirisiniz.

     


Kargo ücretiniz ne kadar?

www.marklaw.com.tr'dan yaptığınız alışverişlerde kapıda ödemeler için ise 6,90 TL kargo bedeli bulunmaktadır. www.marklaw.com.tr üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişlerde ise kargo bedava, kapıda ödemelerde ise 7.90TL hizmet bedeli alınmaktadır.


Kapıda ödeme hizmeti ücreti her ürün için ayrı mı uygulanıyor?

Hayır,


www.marklaw.com.tr sitemizden alacağınız tüm ürünler için tek bir kapıda ödeme hizmet bedeli ödersiniz.


Kredi Kartı ile ürün alırsam ekstra ücret öder miyim?

Hayır, ekstra bir ücret alınmamaktadır. 

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

www.marklaw.com.tr vermiş olduğunuz siparişleriniz ARAS,SÜRAT ve MNG  Kargo ile  sigortalı olarak gönderilecektir.


Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?

Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoya teslim edilerek ortalama 1-3 gün içerisinde sizlere ulaşır. Tahmini teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Bu süreler arasında vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.


Yurtdışına teslimat yapıyor musunuz?

www.marklaw.com.tr üzerinden verilen siparişlerin teslimatı şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.


Toplu alımlarda indirim yapıyor musunuz?

www.marklaw.com.tr.com sitesinde uygun fiyat politikası güdüldüğü için toplu alımlarda extra bir indirim yapılmamaktadır.


www.marklaw.com.tr’den verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize SÜRAT Kargo aracılığı ile gönderilmektedir.

www.marklaw.com.tr’den hafta içi saat 16:00'a kadar vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz, pazar günü  ve resmi tatil günleri hariç olmak üzere, AYNI GÜN içerisinde KARGOYA teslim eder.


Saat 16:00'den sonra verilen siparişleriniz ise, hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç olmak üzere, 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişleriniz takip eden ilk işgünü içerisinde kargoya verilir.

Cumartesi saat 11:00 sonrası siparişleri takip eden ilk iş günü kargo edilir.

Kargo firmasından siparişinizi teslim alırken dikkat etmeniz gereken birkaç konu,


Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister, ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden www.marklaw.com.tr sorumlu değildir.


Teslim edilen pakette deformasyon var mı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı talep ediniz. (Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. www.marklaw.com.tr‘ye ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Şüpheli her durumda bize bir telefon kadar uzak olduğunuzu unutmayınız. Kargo çalışanını bekleterek marklaw Online ekibini de arayabilirsiniz.


Marklaw Müşteri Hizmetleri : 0850 255 0 182

WhatsApp Destek:0850 255 0 182 veya 0544 908 51 13

E-mail:info@marklaw.com.tr

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4