Hakkımızda

 

 

Marklaw 'ın önceliği İnsan Kaynağı  ve Kaliteli bir  hizmet vermek için Tüm  imkanlarıyla çalışmaktır.

 

Başarısının arkasında sürekli kendisini yenileyen yönetim kadrosu, 10 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi, takım ruhuyla çalışan ekibi vardır.  Markaw  iş ortaklarıyla ve çalışanıyla ticari faaliyetlerine başarıyla devam etmektedir.

 

 

 

 

 

Türkiyede  bir ilk

 

  Marklaw Kart Sistemi Firmamızın  Kendi Bünyesinde  oluşturduğu kredi sistemi ile çalışmaktadır  Marklaw Taksitci Müşterilerine Vade Farksız ve Faizsiz 10 Taksite Kadar Tüm Alışverişlerinize  Taksit imkanı sunmaktayız.

 

Marklaw Online Fazisiz  Alışveriş Kredisi ile Tüm ürün alışverişlerinizde  10  Taksit  imkanı sunmaktayız.

 

Marklaw Firması Kendi Bünyesindeki  Finansman    Kredi ve  kredi kartlarını masrafsız  faizsiz  ve vade  farksız  sunmaktadır .Bu projemiz ile  Türkiyede bir ilk  olma özelliği taşımaktadır.

 

Marklaw Firması  olarak yeni  geliştirdiğimiz Marklaw Akıllı Kart sistemi ile mağazalarımızdan  ve www.marklaw.com.tr adresinden  alışverişlerini çok rahat yapabilecek ve 10 taksit imkanı ile rahat  ödeme  imkanı sunmaktayız.

 

ödemelerini ise internet  şubelerinden,Bankalardan,Ptt şubelerinden 

mağazalarımızdan yada  online ödeme kanallarımız üzerinden yapabilecektir.Müşterilerimize en iyi hizmeti  vermek için çalışmayı ilke  edinmiş  Vizyonu insan  kaynağı ve  hizmet  olan firmamızın  Farkını göstermektedir.

 

Sürekli Marklaw Perakende Mağazacılıık hizmetleri ve Marklaw Ödeme sistemleri üzerinde yatırımlar  yaparak  müşterilerimize  en  iyi hizmeti vermek için yazılım ekibimiz  ile  güncelleme ve geliştirme  çalışmalarımıza  devam etmekteyiz  .

 

 

Marklaw Sisteminde  Neden Faiz yada Vade Farkı komisyon Masraf Yok?

 

Biz Öncelikle  Firma politikalarımız  gereği Faiz ,vade  farkı ,masraf ,komisyon,kart  ücreti gibi vs tüm işlemlerin ticaretimizin kazancına bir katkısı olmayacağına  ve helal kazanç olmayan tüm iş, işlem ve kazançları  doğru  bulmadığımızı etik şeffaf temiz bir ticaret yapmanın ahlakıyla Ülkemize  ve  Ekonomize katkı sağlayan temelinde  insan kaynağına  hizmet veren bir firma  olmakla beraber  Helal kazancın bereketini önemsiyoruz.

 

Çok para  kazanmaktan  ise  çok  insan kazanmak her  zaman ilkemiz olmuştur  bizimle  beraber  çalışan  müşterilerimize  en iyi hizmeti verme arzusun da olan bir düşünce  ile  yolumuza  devam etmekteyiz.

 


 

Neden Bizden Alışveriş yapmalısınız?

 

www.marklaw.com.tr  sitemizden  satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 Orjinaldir.

Güvenli ve güvenilir ödeme sistemleri kullanıyoruz.

 

Marklaw Kart,Visa, Mastercard, Havale, PayPal Kapıda Nakit ve Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme gibi farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz. Türkiye’nin her yerine tüm alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo avantajı sunuyoruz. 30 gün içerisinde ücretsiz Değişim ve İade hakkı sağlıyoruz. Telefonla sipariş alıyoruz. Müşteri Hizmetleri servis kalitemizi her gün daha iyiye taşımak için çalışıyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

 

Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa bizi arayın:

 

Müşteri Hizmetleri : 0 850 255 0 182

 

Telefon ile Sipariş : 0 850 255 0 182

 

WhatsApp ile Sipariş :0850 255 0 182

 

Sizin için email atmak daha kolay ise bize sorunuzu email ile gönderin:

 

info@marklaw.com.tr

 

Sizi de seçkin müşterilerimiz arasında görmek arzusundayız.

 

Bizi Takip Edin !

Sezon açılışlarından, fırsatlardan, yeni markalardan hızlıca haberdar olabilmek için bizi sosyal medyada da takip edin.

 

Instagram, Facebook, Twitter ve Google+ sayfalarımızdan bizi daha yakından takip edebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz!
 

Mersis No :4225978298600013


MARKLAW

Saygılarımızla;

 

 

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4